
Bekijk de video - Beleef woongebouw Nosara in Cartesius Utrecht
In Nosara komen binnenkort 50 duurzame koopwoningen, gelegen direct aan het groene Cartesius Park en naast het iconische CAB met diverse voorzieningen. Een plek waar stedelijk wonen en groen leven samenkomen. De oplevering staat gepland voor de zomer van 2026.
De ligging is bijzonder centraal. Binnen twee minuten lopen sta je op station Utrecht Zuilen, met de fiets bereik je in tien minuten de historische binnenstad en in ruim een half uur brengt de trein je naar Schiphol.
Het woningaanbod is gevarieerd en biedt voor ieder wat wils:
- Slim ingedeelde 2- en 3-kamerappartementen van 68 m² tot 101 m²
- Ruime 4-kamerappartementen van 100 m² tot 124 m²
- Comfortabele maisonnettes met twee woonlagen van 118 m² tot 201 m²
- Exclusieve penthouses van 100 m² tot 147 m²
Alle woningen worden opgeleverd met hoogwaardige afwerking. Denk aan luxe Duravit sanitair, stijlvol Mosa tegelwerk, en een complete Bruynzeel Atlas keuken met Quooker en duurzame AEG-apparatuur.
Nosara staat daarmee voor comfortabel, duurzaam en toekomstgericht wonen in een unieke groene omgeving, met alle voordelen van de stad binnen handbereik.
Bekijk nu de video met daarin de makelaar en de Rabobank en kom meer te weten over dit bijzondere project.